Είναι Έλληνες, λέγονται Secret Illusion, παίζουν μελωδικό euro-power, λατρεύουν τους Stratovarius και κυκλοφορούν το ντεμπούτο τους (με τίτλο "Illusion" από την Rising Records) στις 27 Ιουνίου.
Τα παρακάτω βίντεο προσφέρουν μία πρώτη εικόνα του γκρουπ: πρόκειται για το promo trailer του δίσκου, για το επίσημο κλιπ του "Silent Voices" και μία (περσινή) εμφάνιση στην εκπομπή ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ.
Δεν υπάρχουν σχόλια